جلسه هم اندیشی ماهیانه مدیریت بازنشستگی کشوری استان با رئیس شورا و روسای کانون های بازنشستگی کشوری خراسان رضوی در سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان ، تشکیل شد.

جلسه هم اندیشی ماهیانه مدیریت بازنشستگی کشوری استان با رئیس شورا و روسای کانون های بازنشستگی کشوری خراسان رضوی در سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان  ، تشکیل شد.

 

جلسه هم اندیشی ماهیانه مدیریت بازنشستگی کشوری استان با رئیس شورا و روسای کانون های بازنشستگی کشوری خراسان رضوی در سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان  ، تشکیل شد.

 

به گزارش حوزه مدیریت بازنشستگی کشوری خراسان رضوی، جلسه هم اندیشی موصوف ، در روز جاری به میزبانی اداره کل منابع طبیعی و حضور مدیر کل ذیربط ، نماینده ولی فقیه در اداره کل پیش گفته و رئیس شورا و روسای کانون های بازنشستگی کشوری در محل سالن جلسات اداره کل وصف الاشاره ، تشکیل شد.

در این جلسه نماینده ولی فقیه اداره کل ضمن خوش آمدگوئی به مدعوین ، رهنمودهائی را پیرامون ارج نهادن به بزرگسالان بیان داشت. در ادامه جلسه ، مدیرکل منابع طبیعی ضمن طرح پیشنهاداتی در حوزه کاری خویش ، آمادگی کامل خود را به منظور استفاده از امکانات موجود در اداره یاد شده اعلام داشت.

علیرضا کریم دادی دراین جلسه ضمن تشکر از روسای کانون هائی که در برگزاری دومین جشنواره ورزشی استان با حوزه مدیریت همکاری لازم را داشته اند ، اظهار داشت: به منظور ارتقاء پایگاه اجتماعی بازنشستگان معزز و به تبع کانون های بازنشستگی مربوطه ، ان شاء الله مقرر است تا بر اساس جدول زمان بندی که تدوین خواهد شد، با یکایک مدیران دستگاه های اجرائی ملاقاتی صورت پذیرد تا علاوه بر آشنائی بیشتر ایشان با وظایف مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان دومین صندوق بزرگ کشور ( از 16 صندوق موجود) ، در راستای جلب حمایت بیشتر از پیش ِ مدیران پیش اشاره از حوزه کاری کانون های بازنشستگی مربوطه ، اقدامات لازم بعمل آید.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان خراسان رضوی اذعان داشت: به منظور مطلع نمودن مسئولین دستگاه های اجرائی استان از وضعیت بازنشستگان و حدود و اختیارات مدیریت، در سال آتی از دبیرخانه شورای اداری ، تخصیص زمانی را به منظور طرح موضوع ، به صورت رسمی و مکتوب ، درخواست خواهد نمود. 

 

خاتمه خبر./.( 1396/11/25)

 

صندوق بازنشستگی کشوری-مدیریت استان خراسان رضوی ( حوزه مدیریت)

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۴۷
مدیریت |
تعداد بازدید : ۵۱۳

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید