یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور کلیه اعضاء و با میزبانی بانک رفاه کارگران استان برگزار گردید .

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور کلیه اعضاء و با میزبانی بانک رفاه کارگران استان برگزار گردید .

 

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با حضور کلیه اعضاء و با میزبانی بانک رفاه کارگران استان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمـومی اداره کل تعـاون کـار و رفـاه اجتمـاعی خراسان رضوی ، در ابتداء جلسه ولیان دبیر شورای هماهنگی استان ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات این شورا در مطالبی عنوان  داشت : شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان خراسان رضوی یکی از قوی ترین شوراها را در بین سایر استانها به خود اختصاص داده است و حضور فعال و پر رنگ مدیران در این جلسات به خوبی مشهود است. وی گفت: خوشبختانه با  تعامل و همکاری که بین دستگاه های اجرایی وجود دارد باعث شده که مشکلات کمتری را در این استان شاهد باشیم و همین هماهنگی ایجاد شده ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم شریف استان را در پی داشته است. وی در ادامه گفت: از زمان ادغام وزارت تا کنون 71 جلسه برگزار گردیده است که ما حصل آن 145 مصوبه بوده و 95 درصد این مصوبات نیز با همین همکاری که بین دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد اجرایی گردیده است.

در ادامه جلسه قزل بیگلو مدیریت بانک رفاه کارگران استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این بانک و نحوه پرداخت تسهیلات در طرح های اشتغال زای دولت عنوان داشت: بانک رفاه کارگران بر اساس ماموریت و رسالتی که بر عهده دارد در طرح های حمایتی و اجتماعی دولت حضور فعالی داشته است و در همین راستا سعی کرده ایم شخصیت اجتماعی بانک را حفظ و آن را ارتقاء دهیم.در ادامه هر یک از مدیران حاضر درجلسه گزارش کوتاهی از اقدامات ، فعالیت ها و توفیقات دستگاه متبوع خود را بیان داشتند.

در خاتمه مهندس سنجری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و رئیس شورای هماهنگی استان ضمن تشکر از خدمات و تلاش های مهندس احمدی در سخنانی اظهار داشت: خدا را شاکرم فرصت مجددی حاصل شد تا خدمتگذار مردم خوب استان باشم وی گفت: مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خدمات بسیار وسیع، گسترده و متنوعی را تحت پوشش خود قرار داده است و ما در استانها هر کدام قسمتی از این خدمات را انجام داده و به عبارت دیگر بازوان وزارت در استانها ما هستیم و فرصت را برای برنامه ریزی انها فراهم می کنیم .وی در ادامه افزود: رمز موفقیت ما در این مسیر تعامل ، همکاری و همدلی است و این همکاری زنجیره ارزش و خدمات را تشکیل می دهد.

رئیس شورای هماهنگی استان در ادامه گفت: در شرایط خاصی که هم اکنون وجود دارد مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی دو وظیفه مهم و راهبردی در پیش روی خود دارد که یکی رفع و ریشه کنی مسئله فقر و دوم بیکاری است . وی تاکید کرد کار بسیار سختی در پیش روی داریم و همه ما باید در این راه تمام توان و تلاش خود را بکار گیریم و اعتقاد دارم با همفکری و تلاش مضاعف قطعا گام های خوبی در این راه برداشته خواهد شد.

مهندس سنجری در خاتمه با توجه به فضای حاکم بر کسب و کار استان در خصوص برنامه های اشتغال و بسته های اشتغال فراگیر ، تسهیلات مشاغل خانگی ، اجرای طرح کارورزی و . . . مطالبی را بیان داشته و تاکید کرد تمام تلاش ما در راستای حفظ کار و پایداری کار خواهد بود و کمک می کنیم تا با تلاش مضاعف دستگاهها فضای کسب و کار استان را ارتقا دهیم.

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی |
تعداد بازدید : ۴۰۱

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید