آزمون دوره آموزش کار با رایانه جهت موی سپیدان عرصه اداری و آموزشی در مجتمع خانه امید ( مهر ) مشهد مقدس برگزار گردید.

آزمون دوره آموزش کار با رایانه جهت موی سپیدان عرصه اداری و آموزشی در مجتمع خانه امید ( مهر )  مشهد مقدس برگزار گردید.

آزمون دوره آموزش کار با رایانه جهت موی سپیدان عرصه اداری و آموزشی در مجتمع خانه امید ( مهر )  مشهد مقدس برگزار گردید.

در راستای استفاده بهینه از فناوری اطلاعات و به منظور ترویج فرهنگ به کارگیری تکنولوژی های روز توسط مشترکین معزز صندوق در خراسان رضوی ، دوره آموزشی کار با رایانه به زبان ساده در طول مدت یکماه در سالن پیشرفته و حرفه ای جلسات خانه امید ( مهر) شهرستان مشهد ، برگزار شد.

در این دوره آموزشی 23 نفر از علاقه مندان به مباحث رایانه و تلفن همراه شرکت نموده و پس از گذراندن دوره های مذکور در آزمون پایانی شرکت نمودند .

جلیلی مدرس در این راستا اذعان داشت: گواهینامه دوره آموزشی توسط شرکت نامداران به پذیرفته شدگان نهایی دوره اعطا خواهد شد.

دوره آموزشی پیش گفته با همکاری مجدانه مدیر اجرائی مجتمع پیش اشاره عملیاتی گردیده و بدین روش ضمن آموزش بزرگواران ، بازخورد میزان استقبال ایشان نیز در دستور کار حوزه مدیریت استان قرار گرفت.

علیرضا کریمدادی پیرامون برگزاری دوره های آموزشی در مجتمع خانه های امید اظهار داشت : خانه های امید استان با عنوان پایگاه ترویج فرهنگ بازنشستگی بنا نهاده شده تا در این برهه از زمان ، با عنوان مکانی امن ، پذیرای حضور حداکثری بازنشستگان معزز باشد.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان خراسان رضوی ، در این اقدام  از خانواده بزرگ بازنشستگان دعوت بعمل آورد تا با حضور گرم و صمیمی خود در خانه های وصف الاشاره ، به صورت خود جوش در فعالیت های فرهنگی ، مذهبی ، اجتماعی ، هنری ، ورزشی، درمانی و غیره مشارکت فعالانه داشته تا بدین لحاظ ، در ارتقاء پایگاه و جایگاه اجتماعی خویش ، بیشتر از پیش موثر واقع شوند.

وی در ادامه یاد آور شد، وفق آموزه های دینی و فرهنگ اسلامی وایرانی ، احترام به بزرگ سالان همواره مورد تاکید بوده و هست ، لذا در این باب  مشارکت موی سپیدان عرصه اداری و آموزشی درامور خانه های امید ، از درجه اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد.

خاتمه خبر/.

صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت استان خراسان رضوی ( واحد آموزش )

۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۱,۰۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید