یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تشکیل شد

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تشکیل شد

یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی صندوق بازنشستگی کشوری تشکیل شد.

حاتم شاکرمی روز چهارشنبه در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مشهد افزود: هر یک از اعضای شورای هماهنگی به عنوان نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید خدمات انجام شده به مردم را به شایستگی در استان‌ها بیان و ارائه نمایند.

وی با بیان اینکه با کمک یکدیگر خواهیم توانست از این شرایط سخت تحریم با موفقیت خارج شویم ادامه داد: امروز در شرایط تحریم اقتصادی باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کرده و بخشی از مشکلات را با تلاش و توانمندی مدیران و دلسوزان رفع کنیم.

معاون وزیر تعاون گفت: شفاف سازی و الکترونیکی کردن خدمات موجب بازدارندگی و پیشگیری از خطاها می‌شود و تاکید وزیر تعاون نیز همیشه بر ارائه خدمات صحیح و شفاف به مردم و دسترسی آنها به اطلاعات بوده است که در این راستا الکترونیکی کردن خدمات در این وزارتخانه توانسته است به شفافیت کمک بسیار نماید.

وی افزود: همه باید تا ساعت آخر مسوولیت به انجام وظایف و ماموریت‌های خود عمل نموده و بیش از گذشته به مردم خدمت نماییم..

علیرضا کریم دادی در این جلسه با عنوان میزبان، گزارشی از اهم عملکرد ویژه صندوق بازنشستگی کشوری در خراسان رضوی ارائه مطلب نموده و اذعان داشت: دستاوردهای ویژه مدیریت با سرانه خدمت رسانی بیش از ۱۵/۰۰۰ نفر برای هریک از همکاران مدیریت ، با تلاش های مستمر آنان به عرصه ظهور رسیده که این سرانه در دستگاه های اجرائی کل کشور و صندوق بازنشستگی کشوری ، به نوبه خود منحصر به فرد می باشد.

مدیرصندوق بازنشستگی کشوری در خراسان رضوی در این جلسه،  آمار حقوق بگیران جاری و راکد استان را ۱۴۲/۸۷۸ نفر و تعداد شاغلین مشمول را  ۷۵/۹۶۳ نفر اعلام نمود.

وی اظهار داشت ، سهمیه کشوری تخصیص یافته جهت پرداخت وام ضروری ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریالی با سود ۴درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه به برندگان مشترک صندوق در استان خراسان رضوی ، مبلغ ۱/۰۳۸/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای ۱۰/۳۸۶ نفر در ۶ مرحله می باشد که تا کنون ، مرحله اول آن به حساب برندگان مربوطه واریز گردیده است و مابقی سهمیه ها در طی ۵ ماه دیگر و برای هر ماه یک مرحله واریزی ، انجام خواهد شد.

کریم دادی با بیان اینکه سامانه نیازسنجی مدیریت در راستای سنجش تمایلات و نیازهای جامعه هدف طراحی گردیده است ، اذعان داشت : همواره ارائه خدمت به مشترکین صندوق در اقصا نقاط استان و به صورت غیر حضوری ملاک عمل مدیریت بوده تا بدین سبب از ترددهای غیر ضرور ، بلاتکلیفی و تحمیل هزینه های زیاد ناشی از ایاب و ذهاب و زمان ایشان ، به حد زیادی جلوگیری شود.

پایان خبر: پنج شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

۱۸ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲
مدیریت |
تعداد بازدید : ۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید