برگزاری همایش 25 ذی الحجه روزخانواده و تکریم بازنشستگان و اختتامیه جشنواره ورزشی

برگزاری همایش 25 ذی الحجه روزخانواده و تکریم بازنشستگان و اختتامیه جشنواره ورزشی

 

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری مدیریت خراسان رضوی :

همایش بزرگداشت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان در عصر روز سه شنبه  برگزار شد.

مدیر صندوق بازنشستگی کشوری خراسان رضوی گفت:

چهاردهمین بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با حضور ۳۹۰ نفر شامل : برخی مسئولین استانی ، بازنشستگان فرهیخته، نخبگان بازنشسته، مدال آوران بازنشسته، شاغلین منتخب ادارات و روسای کانون های بازنشستگی کشوری استان در سالن همایش برج سپهر بانک صادرات خراسان رضوی ، با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

علیرضا کریم دادی در این باره اذعان داشت:

به دلیل محدودیت های اعتبارات تخصیصی پیرامون برگزاری همایش پیش گفته ، مراسم اختتامیه سومین جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری خراسان رضوی برای اولین بار با همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، به صورت توامان انجام شد.

وی اظهار داشت:

در این بزرگداشت، ضمن اهداء جوایز  نقدی و غیر نقدی  به مقدار قابل توجه به مدعوین ؛  نسبت با اعطای لوح های تقدیر و قهرمانی به همراه مدال نیز به قهرمانان ورزشی ذیربط اقدام شد که به نوبه خود در مجموعه صندوق در استان بی سابقه بوده است.

کریم دادی در ادامه ، از همکاری و اسپانسری بانک صادرات ،  ادارات کل آموزش و پرورش ، منابع طبیعی استان ، شهرداری مشهد ، دانشگاه علوم پزشکی مشهد ، هواپیمائی آسمان و برخی از شرکت های مرتبط با حوزه بازنشستگی تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری نمود تا در سنوات آتی ، اکثریت قریب به اتفاق ادارات دولتی استان اقدامات مشابه را در دستور کار خود واقع نمایند تا بدین سان در ترویج فرهنگ بازنشستگی ، ساعی باشند

 

پایان خبر :   چهار شنبه   1398/06/06

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۹
تعداد بازدید : ۳۹۴

نظرات بینندگان

مهری قناد
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
5
0
1

سپاسگزارم بابت زحمات


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید