جلسه هم اندیشی مدیریت بازنشستگی کشوری استان و مدیریت شعب بانک صادرات خراسان رضوی

جلسه هم اندیشی مدیریت بازنشستگی کشوری استان و مدیریت شعب بانک صادرات خراسان رضوی

 

خبر روز جاری ( شنبه : 1398/05/26 )

جلسه هم اندیشی مدیریت بازنشستگی کشوری استان و مدیریت شعب بانک صادرات خراسان رضوی در راستای اتخاذ تصمیم گیری لازم  پیرامون ارائه راه کارهای موثر در خدمات به مشترکین معزز صندوق، تشکیل شد.

به گزارش حوزه مدیریت بازنشستگی کشوری خراسان رضوی ، در روز جاری جلسه ای فی مابین دومدیریت پیش گفته تشکیل گردید تا روش های نوین و اثربخش در خدمات قابل ارائه به جامعه هدف ، مورد بررسی و تحلیل عملکرد قرار گیرد.

علیرضا کریم دادی در این دیدار اذعان داشت : بازنشستگان و موظفین ارجمند این صندوق در استان می بایست بانک صادرات را از آن خود دانسته ودراین برهه ضرورت دارد بانک عامل نیز به نوبه خود ره یافت لازم را  در ایجاد حس اعتماد و اطمینان متقابل، در دستور کار و اولویت جدی و اولیه خود واقع نماید تا با در نظر گفتن منافع طرفین ( مشترکین صندوق و بانک عامل ) این رسالت خطیر به سرانجام مطلوب ، نائل آید.

حاتمی در ادامه جلسه اظهار داشت : اولویت این بانک ارائه خدمات نوین از جمله اهداء سود مناسب ( بنا به استقبال جامعه هدف در نگاهداشت وجوه خویش در بانک صادرات) و به تبع ، پرداخت تسهیلات ناشی از آن با سود و کارمزد پائین  می باشد که ان شاء ا... پس از تشکیل جلسات کارشناسی دو مدیریت  و با در نظر گرفتن کلیه جوانب و ملاحظات مربوطه، در قالب تفاهم نامه ای عملیاتی و اجرائی خواهد گردید.

در پایان جلسه ، تیم کاری مدیریت بازنشستگی خراسان رضوی ، نقطه نظرات خویش را در حوزه مطالب مطروحه ، بیان داشتند.

پایان خبر./. شنبه : 1398/05/26

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۳
تعداد بازدید : ۲۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید